Yönetim Kurulu
  Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Albayrak Büyükşehir Belediye Başkanı 
  Yönetim Kurulu Üyesi Dr. İbrahim İçöz TESKİ Genel Müdürü
  Yönetim Kurulu Üyesi Turhan Toprak TESKİ Genel Müdür Yrd.
  Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Özcan (V)
Denetçiler
  Denetçi Huriye Bayram
  Denetçi Değer Kara
Genel Müdür  Dr.İbrahim İçöz
  1. Hukuk Müşaviri Av. Gülden Yücek
  Teftiş Kurulu Başkanı Ertan Şerifoğlu (V)
  Özel Kalem Müdürü Şebnem Bostancı (V)
  Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü  
  Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı
  Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Turhan Toprak (V)
  Bütçe ve Finansman Şube Müdürü Suat Demir
  Gelir Şube Müdürü Gülay Taşkın (V)
  Muhasebe Şube Müdürü Recep Göncü
  Stratejik Plan ve Performans İzleme Şube Müdürü Kadir Gençoğlu
  İç Kontrol ve Ön Mali Kontrol Şube Müdürü
Mehmet Ali Güngör
  İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı
  İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Sezai Yazıcı
  İnsan Kaynakları Şube Müdürü Abdullah Kenar (V)
  Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürü Hüsnü Demirel
  Yazı İşleri ve Kararlar Şube Müdürü Erhan Okay
 
Eğitim, Kültür ve Sosyal İşler Şube
Müdürü
Rıdvan Şen
  Genel Müdür Yardımcısı Fatih Başaran
  Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı
  Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Fatih Başaran (V)
  Yapım Kontrol ve Uygulama Şube Müdürü Pınar Zengin (V)
  Maliyet ve Kesin Hesap Şube Müdürü Pınar Zengin (V)
  Plan Proje Dairesi Başkanlığı
  Plan Proje Dairesi Başkanı Fatih Başaran (V)
  Plan ve Proje Şube Müdürü Koray Aydın (V)
  Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanlığı
  Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanı Sema Kurt (V)
  İçme Suyu Arıtma Tesisleri Şube Müdürü Emel Aliefendioğlu (V)
  Atıksu Arıtma Tesisleri Şube Müdürü Eda Kıroğlu (V)
  Laboratuvar Şube Müdürü Emel Aliefendioğlu (V)
  Atıksu Terfi Merkezleri ve Bakım Şube Müdürü  Hamza Aldemir (V)
  Çevre Yönetim Birimi Müjgan Kuru (V)
  Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı
  Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı Hakan Atakan
  Enerji Yönetimi Şube Müdürü Müjgan Gönül (V)
  İkmal ve Bakım Onarım Şube Müdürü Boran Karabağ (V)
  Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı
  Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Oğuz Yaman (V)
  Su İşletme Şube Müdürü İrfan Tütün (V)
  Kanal İşletme Şube Müdürü Kenan Ragıp Sağol (V)
  Tesisler Dairesi Başkanlığı
  Tesisler Dairesi Başkanı Ferruh Beceren
  Tesisler İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü Serhat Erdur (V)
  Mekanik İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü İbrahim Suat Usta (V)
  Elektrik İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü Tayfun Üstünel (V)
  SCADA Şube Müdürlüğü Tayfun Üstünel (V)
Genel Müdür Yardımcısı Turhan TOPRAK
  Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
  Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Ertan Şerifoğlu
  Bilgi İşlem Şube Müdürü  
  Abone İşleri Dairesi Başkanlığı
  Abone İşleri Dairesi Başkanı Halit Merduman
  Abone Hizmetleri Şube Müdürü Murat Tombar (V)
 
Sayaç ve Kaçak Önleme Şube
Müdürü
Şenol Erden
  Tahakkuk Şube Müdürü Sadiriye İmrak (V)
  Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı
  Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı
Zeki Özcan
  Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürü Erhan Koç (V)
  Coğrafi Bilgi Sistemi Şube Müdürü Erhan Koç (V)
  Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı
  Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Sema Kurt
  Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürü Müjgan Kuru (V)
  Atıksu Ruhsat ve Denetim Şube Müdürü Şirin İlhan Yılmaz (V)
  Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı
  Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Turhan TOPRAK (V)
  Destek Hizmetleri Şube Müdürü Bülent Osman Paker (V)
  Satın Alma Şube Müdürü Levent Pehlivan
  İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü Emrah Yazgınel (V)
  Sivil Savunma Uzmanlığı Emrah Yazgınel (V)
  Kalite Yönetimi Birimi Emrah Yazgınel (V)
  Güvenlik Şube Müdürü İsmail Selçik (V)
  İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanlığı
  İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Nurettin Doygun
  İlçe Hizmetleri Şube Müdürü Mustafa Kırçık (V)
  Çerkezköy İlçe Şube Müdürü Selçuk Azcan (V)
  Çorlu İlçe Şube Müdürü Atilla Saraç
  Ergene İlçe Şube Müdürü Hidayet Filiz
  Hayrabolu İlçe Şube Müdürü Alpay Çeviren (V)
  Kapaklı İlçe Şube Müdürü Yüksel Tatma (V)
  Malkara İlçe Şube Müdürü Nazmi Sağdıç (V)
  Marmaraereğlisi İlçe Şube Müdürü Faruk Şen
  Muratlı İlçe Şube Müdürü Okan Yeşilmen (V)
  Saray İlçe Şube Müdürü Murat Çoban
  Süleymanpaşa İlçe Şube Müdürü Levent Metin (V)
  Şarköy İlçe Şube Müdürü Ali İhsan Mercan (V)

 

Tüm Hakları Saklıdır 2021© Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.