Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
BAŞKAN ALBAYRAK TESKİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

BAŞKAN ALBAYRAK TESKİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir ALBAYRAK, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen TESKİ Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Kadir ALBAYRAK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak BAŞA, Genel Müdür Yardımcısı Dr. İbrahim İÇÖZ, Yönetim Kurulu Üyeleri Rıza TEKİN ve A.Soner ERGİN katıldı. Düzenlenen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek TESKİ’ nin önümüzdeki dönem çalışmaları konusunda bazı kararlar alındı.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından, Başkan ALBAYRAK, TESKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde yürüttükleri başarılı ve özverili çalışmaları sebebiyle bazı personele başarı belgesi takdim etti ve kendilerini tebrik etti. Başarı belgelerini alan personel de, her zaman özverili bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini dile getirerek, kendilerine bu ödülün layık görülmesinden dolayı oldukça mutlu olduklarını belirttiler.

Daha sonra Başkan ALBAYRAK, TESKİ Genel Müdürlüğü Ana Hizmet Binasında incelemelerde bulundu. Önceden tüm personelin büyük bir tek salonda, ortak alanda çalıştığı kat düzeni, yeni bir projelendirme ile birbirinden bağımsız ayrı odalar haline getirildi. Böylece personelin daha sessiz bir ortamda, daha verimli bir şekilde çalışabileceğinin bilgisini aldı. Bu projenin yapılmasında ve hayata geçirilmesinde emeği geçen, TESKİ Genel Müdür Yardımcısı Mimar Nilgün MARMARA, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil KARADAĞ ve tüm TESKİ emekçilerine teşekkür etti.

 
 


Tarih: 16.02.2018 - 14:39
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 928     Dün : 2,338    Toplam : 2.769.422
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası