Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
2.TESKİ HALI SAHA FUTBOL TURNUVASININ ŞAMPİYONU MURATLI ŞUBESİ OLDU

2.TESKİ HALI SAHA FUTBOL TURNUVASININ ŞAMPİYONU MURATLI ŞUBESİ OLDU

TESKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde, kurum içi personel arasında düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvasının şampiyonu TESKİ Muratlı Şubesi oldu.

16 takımdan oluşan halı saha futbol turnuvası grup maçlarının oynanması ile başladı. Gruplardan çıkan takımların kendi arasında yaptığı maçlardan sonra çeyrek final ve yarı finale çıkan takımlar belli oldu. Son olarak final maçı Malkara Şubesi ve Muratlı Şubesi arasında oynandı. Final maçını izlemeye Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, TESKİ Genel Müdürü, Genel Müdür Yardımcıları Dr. İbrahim İçöz ve İ.Feyzi Ünal, TESKİ emekçileri ve aileleri geldi.

Tamamen kardeşçe ve kurallara uygun olarak oynanan final maçında normal süre 2-2 berabere bitti. Normal sürenin ardından kazananı belirlemek için penaltı atışlarına geçildi. Penaltı atışlarında Muratlı Şubesi 3 fark ile Malkara şubesine karşı galip geldi. Büyük bir sevinç yaşayan Muratlı Şubesi oyuncuları ve taraftarları galibiyetlerini coşku içinde kutladılar.

Turnuvanın birinci, ikinci ve üçüncü takımına kupaları takdim edildi. Şampiyon olan Muratlı Şubesi takımına kupalarını Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak verdi. İkinci olan Malkara Şubesi takımına kupalarını Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe verdi. Üçüncü olan Marmaraereğlisi Şubesi takımına kupalarını TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak Başa verdi.

Kutlamalar sırasında konuşan Başkan Albayrak; “TESKİ Muratlı Şubesinin başarısını kutluyorum. Ayrıca TESKİ’yi kardeşlik içinde bir bütün haline getiren TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa’yı da tebrik ediyorum. TESKİ Malkara Şubesi ve diğer takımlarımızı da gösterdiği başarıdan dolayı kutluyorum. Bu güzellikler hep olsun. Her şey gönlünüzce olsun.”dedi.

 


Tarih: 24.11.2017 - 22:07
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 1,034     Dün : 2,338    Toplam : 2.769.528
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası