Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
BAŞKAN ALBAYRAK TESKİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

BAŞKAN ALBAYRAK TESKİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir ALBAYRAK, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen TESKİ Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Kadir ALBAYRAK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak BAŞA, Genel Müdür Yardımcıları Dr. İbrahim İÇÖZ ve A.Soner ERGİN, Yönetim Kurulu Üyeleri Nilgün MARMARA ve Rıza TEKİN katıldı. Düzenlenen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek TESKİ’ nin önümüzdeki dönem çalışmaları konusunda bazı kararlar alındı.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından TESKİ Sosyal Yardımlaşma Fonu kapsamında elde edilen gelir ile, yakın zaman önce evlenen ve yeni çocuğu olan TESKİ personeline hediyeleri takdim edildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir ALBAYRAK, Fatih BAŞARAN, Mehmet DURMAN, Can KORKMAZ, Kübra ÇAKIR EREL, Gülce KARA ve Onur AKGÜN’e hediyelerini bizzat takdim etti.

TESKİ Yönetim Kurulu Toplantısının ardından, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, TESKİ ve Süleymanpaşa Belediyesinin ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalar hakkında toplantı yapıldı. Toplantıya Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem EŞKİNAT ve TESKİ Genel Müdür Yardımcı İ.Feyzi ÜNAL da katıldı.

 


Tarih: 14.07.2017 - 11:57
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 618     Dün : 1,353    Toplam : 2.444.165
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası