Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ MOBİL VEZNE ARAÇLARI HİZMETE ALINDI

TESKİ MOBİL VEZNE ARAÇLARI HİZMETE ALINDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünün hizmetleri  aralıksız devam ediyor.

Vermiş olduğu hizmetlere bir yenisi daha ekleyen TESKİ Genel Müdürlüğünün Mobil Vezne Araçları hizmete girdi. TESKİ Genel Müdürlüğü olarak vatandaşa hizmet amacı ile Devlet Malzeme Ofisinden 2 adet Mobil Vezne Aracı satın alımı yapılmıştır. Kapalı kasa araç olarak satın alınan ve iç tasarımı tamamen TESKİ mimarları tarafından yapılan Mobil Vezne Araçları yazın nüfus artışı yaşanan yazlık bölgelerde, belde ve köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet sunacaktır.

Süleymanpaşa İlçesi, Üç Kemaller Parkında Mobil Vezne Araçlarının Hizmete Alınma Töreni gerçekleştirildi. Düzenlenen törene Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir ALBAYRAK, Genel Sekreter Sayın Oral Karakaya, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Sayın Ekrem EŞKİNAT, TESKİ Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları ve vatandaşlar katıldı.

TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak BAŞA mobil vezne araçlarının hizmete alınma töreninde yaptığı konuşmasında, “vatandaşlarımızın ayağına giderek 11 ilçemizin en ücra köşelerinde dahi hizmet vereceğiz. Halkımızın, abonelerimizin ayağına hizmeti götürebilmek için bir arayışa girdik. İki adet hizmet aracı aldık, içlerini de en iyi hizmet verebileceğimiz şekilde dizayn ettik. Bu sayede abonelerle daha iyi iletişim sağlayacağız. Bu araçlarımız ilimizin çeşitli yerlerinde hizmet verecek, uygulamamız başarılı olursa bu sayıyı çoğaltacağız. “dedi.

Genel Müdür BAŞA’nın ardından konuşan Başkan ALBAYRAK “Mobil Vezne Araçları sayesinde kırsal kesimde bulunan abonelerimizin abonelik işlemlerini yaptırmak amacıyla TESKİ Şubelerine gelmek için yol parası gibi ücretlere sebep olmadan, biz ayağına giderek işlemlerini yapacağız. Özellikle Marmara Ereğlisi, Sultanköy, Şarköy ve Mahalleleri gibi yerlerde yaz aylarında yaşanan nüfus artışıyla birlikte meydana gelen abonelik işlemleri ihtiyacının da ortadan kaldırılacağına inanıyorum, tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından kurdele kesilerek araçlar hizmete alındı.

Araçların hizmet vereceği yerler ve tarihler aşağıdaki tabloda listelenmiştir.

 


 

© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 390     Dün : 1,280    Toplam : 2.267.569
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası