Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk

TESKİ ABONELERİNE DUYURU - 31.05.2017

Özellikle yazlık kullanımının yoğun olduğu ilçelerimizde bulunan abonelerimiz, uzun süre şebeke suyunu kullanmadıkları için musluğu ilk açtıklarında iç tesisatlarında bekleyen suyun renginde, sararma ve bulanıklıkla karşılaşabilirler. Bu gibi durumlarda lütfen bir süre suyu akıtınız.  Suyun akıtılmasıyla birlikte, iç tesisatlarınızdaki boruların içinde uzun süre beklemekten sararan ve bulanıklaşan su normal haline dönecek ve sorun ortadan kalkacaktır.

İlçe ve mahallelerde bulunan TESKİ içme suyu depolarının temizlik ve dezenfeksiyonu, her sene periyodik olarak TESKİ tarafından yapılmaktadır. Çünkü temiz olmayan bir depo, temiz ve kaliteli suyu kirleterek sağlıksız hale getirmektedir. TESKİ tarafından içme suyu şebeke hatları üzerinden abonelerimizin bina girişlerine kadar getirilen temiz suyun, bina depolarında kirlenmesini önlenmek amacıyla, vatandaşlarımızın şahsi su depolarının temizlik ve dezenfeksiyonunu yılda en az 1 defa yaptırmaları oldukça önem arz etmektedir.

Abonelerimize saygıyla duyurulur.

TESKİ Genel Müdürlüğü

 

© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 666     Dün : 2,132    Toplam : 2.392.379
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası