Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ GENEL MÜDÜRÜ DR.ŞAFAK BAŞA PERSONELE VEDA ETTİ

TESKİ GENEL MÜDÜRÜ DR.ŞAFAK BAŞA PERSONELE VEDA ETTİ

TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak BAŞA istifa etmesi sebebiyle görevinden ayrıldı. Bundan dolayı TESKİ personeli Dr.Şafak BAŞA’ya bir veda töreni düzenledi.

TESKİ Genel Müdürlüğü Ana Hizmet Binasında düzenlenen törene Genel Müdür Dr.Şafak BAŞA, Genel Müdür Yardımcıları Dr.İbrahim İÇÖZ, İ.Feyzi ÜNAL ve Turhan TOPRAK, Yönetim Kurulu Üyesi A.Soner ERGİN ve TESKİ personeli katıldı.

Dr.Şafak BAŞA; “44 ay boyunca TESKİ’de görev yaptım. Tüm TESKİ emekçileri ile çok güzel hizmetlerde bulunduk.

Bugüne kadar tüm TESKİ yatırımları Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir ALBAYRAK’ın önderliğinde yapıldı. Başkanımızın talimat, görüş ve önerileri bizim için yol gösterici oldu. Bugüne kadar TESKİ ve şahsıma gösterdiği destek ve güven için Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ederim.

Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ’nin yatırımlarını haberlerine konu ederek Kurumumuza destek sağlayan basın mensuplarına, işbirliği yaptığımız tüm sivil toplum örgütlerine, beraber işbirliği içinde çalıştığımız kamu kurum ve kuruluşlarına ve tüm TESKİ personeline teşekkür ediyorum. Ben hakkımı helal ediyorum, sizler de hakkınızı helal ediniz.”dedi.

Ardından Dr.Şafak BAŞA törene katılan tüm personelle tek tek vedalaştı.

 
 


Tarih: 07.11.2018 - 10:52
© 2014-2019 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 248     Dün : 1,760    Toplam : 2.934.862
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası