Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
ÇEVRE GÖNÜLLÜSÜ TESKİ PERSONELİNE BAŞARI BELGESİ VERİLDİ

ÇEVRE GÖNÜLLÜSÜ TESKİ PERSONELİNE BAŞARI BELGESİ VERİLDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir ALBAYRAK, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen TESKİ Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Kadir ALBAYRAK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak BAŞA, Genel Müdür Yardımcısı Dr. İbrahim İÇÖZ ve Yönetim Kurulu Üyesi A.Soner ERGİN katıldı. Düzenlenen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek TESKİ’nin önümüzdeki dönem çalışmaları konusunda bazı kararlar alındı.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından TESKİ personeli ve Çevre Gönüllüsü olan Osman TUNA’nın başarılı çalışmaları ve çevre duyarlılığı kapsamında yaptığı faaliyetlerden dolayı kendisine “başarı belgesi” takdim edildi. TESKİ personeli Osman TUNA’nın, çevre duyarlılığı ve hassasiyeti sebebiyle son 5 yılda yaklaşık 3.000 fidan yetiştirerek, bunları doğaya kazandırdığı ifade edildi. Osman TUNA’nın bu hassasiyetinin kısa bir süre önce CNN TÜRK televizyonuna konu olarak ekranlara geldiği eklendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak ve TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak BAŞA, TESKİ ailesi içinde bu şekilde örnek teşkil edecek personelin bulunmasından dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirerek kendisine teşekkür ettiler.

TESKİ Yönetim Kurulu Toplantısının ardından Osman TUNA’nın yetiştirdiği fidanlardan bir kısmı, TESKİ Genel Müdürlüğü Hizmet Binası bahçesine dikildi.

 
Tarih: 22.06.2018 - 13:14
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 461     Dün : 1,366    Toplam : 2.889.161
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası