Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
BAŞKAN ALBAYRAK TESKİ PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN ALBAYRAK TESKİ PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ

375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereğince hizmet alımı personel statüsünden işçi statüsüne geçen TESKİ personeline yönelik kahvaltı programı düzenlendi. Düzenlenen programa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak, TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak Başa, TESKİ Yönetim Kurulu Üyeleri Rıza Tekin ve A.Soner Ergin, Genel Müdür Yardımcıları Nilgün Marmara, Dr.İbrahim İçöz ve İ.Feyzi Ünal ve TESKİ Personel A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

İlçeler dahil statüsü değişen personelin katılım sağladığı birlik ve beraberlik organizasyonunda Genel Müdür Başa açıklamada bulundu. Açıklamasında; “Yaklaşık 830 hizmet alımı personelimizin TESKİ Personel A.Ş. bünyesine geçişini tamamladık. Tüm personelimize hayırlı olmasını diliyorum. Tüm TESKİ ailesi olarak, memur işçi vb. farketmeksizin ilimizi çağdaş bir konuma getirmek ve altyapı problemlerini çözmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. TESKİ emekçilerine çok büyük görev düşüyor. Hizmet yolculuğumuza devam ediyoruz.

TESKİ personeli olarak arızalara müdahale vb çalışma durumlarında vatandaşlarımız tarafından gözlemleniyoruz. Örneklendirmek gerekirse dün bir arızaya müdahale eden bir personelimiz canla başla çalışarak sorunu çözüme kavuşturmuş. Bu durumu gören çevre halkı bunun için bizlere teşekkür ediyor. Bu gibi örnekleri arttırmalıyız. Biz de sizlere güveniyoruz. TESKİ bir ailedir. TESKİ’yi yeni kurulan su ve kanalizasyon idareleri arasında parlayan bir yıldız yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. ” ifadelerini kullandı.

TESKİ personeline hitap eden Başkan Albayrak; “TESKİ yeni kurulan bir kurum olmasına rağmen bugüne kadar 2.045 km altyapı yaptı. Sizler kısa bir süre içinde Tekirdağ’ın altyapısını bitirmiş kurumun personelisiniz.

Bugüne kadar hiçbir personelimizin maaşını geciktirmedik. Aynı şekilde de devam edeceğiz. Hizmet alımı personel statüsünden işçi statüsüne geçiş sürecini hızlıca tamamlayan TESKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına teşekkür ederim. TESKİ ailesi olarak her zaman uyum içinde çalışın. İşinizi en iyi şekilde yapın. Yeni statünüz hayırlı olsun.”dedi.

Konuşmaların ardından tüm katılımcılar birlik ve beraberlik içinde kahvaltı ederek, akabinde zaman kaybetmeden görevlerine döndüler.

 
Tarih: 19.04.2018 - 14:36
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 1,592     Dün : 1,956    Toplam : 2.825.303
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası