Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ AİLESİ

TESKİ AİLESİ "PERSONEL SİNEMA GÜNLERİ" KAPSAMINDA BİR ARAYA GELDİ

TESKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde görevli tüm personele yönelik sinema etkinliği düzenledi. TESKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığının düzenlediği etkinliğin adı “Personel Sinema Günleri” oldu. Bu kapsamda birlik ve beraberliğin sağlanması adına, belirli zamanlarda vizyona giren filmler, gönüllülük esasına göre isteyen personel tarafından izlenecek.

Düzenlenen etkinliğe ilçelerde bulunan personel dâhil, talep eden herkes katıldı. YSK Alışveriş Merkezinde düzenlenen “Personel Sinema Günleri” etkinliği kapsamında, yakın bir zaman önce vizyona giren “Ayla” ve “Arif V 216” filmleri izlendi. Film seanslarına Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir ALBAYRAK ve saygıdeğer eşi, Genel Sekreter Oral KARAKAYA ve saygıdeğer eşi, TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak BAŞA ve saygıdeğer eşlerinin yanı sıra, TESKİ’nin bir aile olduğunun bilincinde olan ve her zaman bu duygularla hareket eden TESKİ personeli ve aileleri katıldı.

Yoğun bir katılım ile 2 salon halinde filmlerin izlenmesinin ardından Başkan ALBAYRAK, düzenlenen etkinliğin çok dikkat çekici ve personel motivasyonu için gerekli olduğunu, yoğun bir tempo ile gece gündüz çalışan emekçi TESKİ personelinin bazen kendisini ödüllendirmesi gerektiğini, bu vesile ile “Personel Sinema Günleri” etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen ve katılım sağlayan tüm personele teşekkür etti. 

  


Tarih: 12.01.2018 - 15:52
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 1,160     Dün : 1,897    Toplam : 2.656.926
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası