Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ PERSONELİNE MEME KANSERİ HAKKINDA FARKINDALIK EĞİTİMİ VERİLDİ

TESKİ PERSONELİNE MEME KANSERİ HAKKINDA FARKINDALIK EĞİTİMİ VERİLDİ

TESKİ personeline günümüzde sıkça rastlanan meme kanseri hakkında farkındalık eğitimi verildi. TESKİ Süleymanpaşa Hizmet Binası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen eğitimi Namık Kemal Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Sibel ÖZKAN GÜRDAL verdi.

Yaygın bir şekilde görülen fakat erken tanı ile tedavi edilebilen meme kanseri hakkında detaylı bilgilerin verildiği eğitim, TESKİ Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğünün organizasyonu ile düzenlendi.

Eğitim süresince erken tanı, teşhis, tedavi, kontrol ve kendi kendine muayene konuları detaylı olarak işlendi. Uygulamalı olarak kendi kendine muayene tetkikleri yapıldı.

Düzenlenen eğitim sayesinde bayanlarda en sık rastlanan kanser tipi olan meme kanseri ve tedavilerine dikkat çekilmiş oldu. Eğitime katılan personel böyle önemli ve hassas bir konuda eğitim düzenlenmesinden dolayı ilgili daire başkanlığına teşekkür ettiler.

 
Tarih: 10.01.2018 - 08:57
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 1,133     Dün : 1,897    Toplam : 2.656.899
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası