Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ PERSONELİ ATASINI SAYGI VE MİNNETLE ANDI

TESKİ PERSONELİ ATASINI SAYGI VE MİNNETLE ANDI

TESKİ Genel Müdür Dr.Şafak Başa ve beraberindeki TESKİ personeli, Tekirdağ Valiliği Atatürk Anıtında düzenlenen “10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü” etkinliği kapsamında Ata’sını saygı ve minnetle andı. Düzenlenen törene Tekirdağ Valisi Sayın Mehmet Ceylan, Garnizon Komutanı Topçu Kur. Alb. Selçuk Kubilay Karslı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa ve beraberindeki TESKİ personeli, diğer protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 79.yılı anma töreni çelenklerin anıta sunulmasıyla başladı. İstiklal Marşı'nın okunması ile devam etti. Törene katılan yüzlerce vatandaş saat 09.05’te sirenlerle Ata’sı için 2 dakikalık saygı duruşunda bulundu.

Törenin ardından Genel Müdür BAŞA, Atatürk Büstüne çiçek koydu. Ata’sını saygı ve minnetle anan TESKİ personeli de Atatürk Büstüne çiçek koydu.

 


Tarih: 10.11.2017 - 15:44
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 1,008     Dün : 2,338    Toplam : 2.769.502
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası