Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ PERSONELİNE YÖNETİM VE ORGANİZASYON EĞİTİMİ VERİLDİ

TESKİ PERSONELİNE YÖNETİM VE ORGANİZASYON EĞİTİMİ VERİLDİ

TESKİ personeline “Yönetim ve Organizasyon” konulu eğitim verildi. TESKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığının düzenlediği eğitim, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Dr. Aslı GÜNGÖR ERAL, TESKİ personelinin kurum içi işlerin yönetiminde nasıl bir yol izleneceği hakkında detaylı bilgiler verdi. Yoğun bir iş temposuyla çalışılan TESKİ Genel Müdürlüğü ve bağlı tüm birimlerinde, yönetim ve organizasyon sürecinde temel becerilere sahip olmanın önemine değinildi. TESKİ’nin gerek arazide gerek ofiste yürüttüğü işlerin bir şemaya göre ve zamanında yerine getirilmesi, yönetim ve organizasyonunun iyi olduğuna işaret ettiği dile getirildi. Bir Kurumun yönetici kadrosunun kaliteli ve deneyimli olması, Kurum bünyesinde çalışan tüm personeli etkileyebileceği belirtildi. Başarılı Kurumların başında her zaman iyi yöneticiler yer aldığı ve tüm çalışma ekibinin de azimle çalıştığı eklendi. TESKİ’nin de başarılı kurumlara verilebilecek en iyi örneklerden biri olduğu ifade edildi.

 


Tarih: 07.11.2017 - 13:11
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 998     Dün : 2,338    Toplam : 2.769.492
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası