Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VE DOĞA KOLEJİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

TESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VE DOĞA KOLEJİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

TESKİ Genel Müdürlüğü ve Doğa Koleji arasında öğretim ücreti indirimi protokolü imzalandı.

TESKİ Genel Müdürlüğü ve Doğa Koleji arasında gerçekleştirilen protokol TESKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığının organizasyonu ile gerçekleştirildi. İmzalanan protokol neticesinde, TESKİ Genel Müdürlüğü personeli Doğa Kolejine yaptıracağı öğrenci kayıtlarında % 20 indirim hakkına sahip olacaktır. Ayrıca kardeş indirimi olarak ek % 5 indirim hakkı vardır.

İmza töreni Doğa Koleji Halkla İlişkiler Müdürü Nilüfer Türüdü, Halklar İlişkiler Sorumluları Serpil Yeniyıldız, Seda Subaşı, Mehmet Aksoy ve TESKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Sezai Yazıcı’nın katılımları ile TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak Başa’nın makamında gerçekleşti.

Doğa Koleji Yetkilileri ve TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa arasında, imzaların atılmasının ardından Genel Müdür Başa, yapılan protokolün herkese hayırlı olmasını diledi ve emeği geçenlere teşekkür etti. İmza töreninin ardından Genel Müdür BAŞA, yazmış olduğu “Dâhiliye Nezaretinden Dâhiliye Vekâletine Geçiş” adlı kitabını imzalayarak Doğa Koleji yetkililerine hediye etti.

 


 


Tarih: 30.10.2017 - 13:06
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 921     Dün : 2,338    Toplam : 2.769.415
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası