Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ PERSONELİNE ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ VERİLDİ

TESKİ PERSONELİNE ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ VERİLDİ

TESKİ personeline “Zaman Yönetimi” konulu eğitim verildi. TESKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığının düzenlediği eğitim, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi. Uzman Psikolog Kazım Yurdakul, çalışanların zamanı en ideal şekilde nasıl kullanacağı hakkında detaylı bilgiler verdi. Düzenlenen eğitime TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak Başa da katıldı. Genel Müdür Başa’nın yanı sıra daire başkanları, birim müdürleri ve TESKİ personeli katıldı.

Eğitimde konuşan Genel Müdür Başa; “Biz gerçekten zamanla yarışan bir teşkilatız. Gece gündüz çalışarak vatandaşlarımıza kesintisiz bir şekilde içme suyu ve atıksu hizmeti sağlıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde günler, saatler, dakikalar hatta saniyeler bile çok önemli. Her an kesintisiz hizmet sunan ve saha çalışmaları olan bir kurumuz. Hem teknik hem de idari birimlerimiz vatandaşlarımıza 7/24 hizmet vermek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sebepten TESKİ için zaman çok önemli. Sadece işte değil hayatımızın her anında zamanımızı çok iyi yönetmeliyiz. Zamanı geri alamayız. Zaman en değerli varlığımızdır. Eğitimin tüm çalışma arkadaşlarımız için oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.”dedi.

Eğitmen Uzman Psikolog Kazım Yurdakul zamanın etkin, verimli ve planlı bir şekilde kullanılmasına yönelik detaylı anlatımlar gerçekleştirdi. Hayatın her safhasında zamana değer vererek, bizim için değerli olan her şeye sahip çıkmamız gerektiğini dile getirdi. Dinleyiciler sorularını sordular, eğitmen Yurdakul cevapladı. Anlatılanları dikkatle dinleyen katılımcılar, verilen eğitimin gayet gerekli ve başarılı olduğunu belirttiler. 


 


Tarih: 12.10.2017 - 19:45
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 266     Dün : 3,095    Toplam : 2.595.337
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası