Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
BAŞKAN ALBAYRAK TESKİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

BAŞKAN ALBAYRAK TESKİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir ALBAYRAK, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen TESKİ Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Kadir ALBAYRAK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak BAŞA, Genel Müdür Yardımcısı Dr. İbrahim İÇÖZ, Yönetim Kurulu Üyeleri Rıza TEKİN ve A.Soner ERGİN katıldı. Düzenlenen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek TESKİ’ nin önümüzdeki dönem çalışmaları konusunda bazı kararlar alındı.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından TESKİ Teftiş Kurulu Başkan Vekili Turhan TOPRAK, Teftiş Kurulu Başkanlığı bünyesinde yapılan faaliyetler hakkında detaylı bilgiler verdi.

Daha sonra 1. Hukuk Müşaviri Av. Gülden YÜCEK, 1. Hukuk Müşavirliği bünyesinde yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bir sunum yaptı.

Son olarak TESKİ Özel Kalem Müdür Vekili Serhat ERDUR, Özel Kalem Müdürlüğü olarak yapılan ve içinde bulunulan faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

 
Tarih: 06.10.2017 - 10:54
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 221     Dün : 3,095    Toplam : 2.595.292
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası