Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
ÇANAKKALE VALİSİ SAYIN ORHAN TAVLI GENEL MÜDÜR BAŞA’YI ZİYARET ETTİ

ÇANAKKALE VALİSİ SAYIN ORHAN TAVLI GENEL MÜDÜR BAŞA’YI ZİYARET ETTİ

Çanakkale Valisi Sayın Orhan TAVLI, TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak BAŞA’yı makamında ziyaret etti. Vali Orhan TAVLI’ya Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral KARAKAYA eşlik etti.

Ziyaret sırasında TESKİ’nin il genelinde sürdürdüğü altyapı yatırımları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretin ardından Genel Müdür BAŞA günün anısına, Vali TAVLI’ya bir TESKİ plaketi takdim etti ve ziyaretlerinden dolayı oldukça memnun olduğunu dile getirerek teşekkür etti. Vali TAVLI da Genel Müdür BAŞA’ya 18 Mart 1915 Çanakkale Zaferini betimleyen bir plaket takdim etti. Vali TAVLI sözlerine; “Daha önce İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu çatısı altında birlikte görev yaptığımız Genel Müdür Dr.Şafak BAŞA’yı ziyaret etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Tekirdağ’ın büyükşehir olduktan sonra TESKİ’nin yapmış olduğu hizmetleri yakından takip ediyorum ve çalışmaları oldukça başarılı buluyorum. Bu hizmetlerin yapılmasında emeği geçen Genel Müdür Dr.Şafak BAŞA ve Genel Sekreter Oral KARAKAYA’yı tebrik ediyorum.”diye devam etti. 

 
Tarih: 04.10.2017 - 18:08
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 264     Dün : 3,095    Toplam : 2.595.335
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası