Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
BAŞKAN ALBAYRAK TESKİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

BAŞKAN ALBAYRAK TESKİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir ALBAYRAK, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen TESKİ Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Kadir ALBAYRAK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak BAŞA, Genel Müdür Yardımcısı Dr. İbrahim İÇÖZ, Yönetim Kurulu Üyeleri Nilgün MARMARA, Rıza TEKİN ve A.Soner ERGİN katıldı. Düzenlenen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek TESKİ’ nin önümüzdeki dönem çalışmaları konusunda bazı kararlar alındı.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından, TESKİ İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Turhan TOPRAK daire başkanlıkları bünyesinde yapılan faaliyetler hakkında detaylı bilgiler verdi. Genel Müdürlüğe bağlı olarak, ilçelerde yoğun bir şekilde hizmet veren TESKİ ilçe şube müdürlüklerinin çalışmalarını anlattı.

İkinci olarak Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı Zeki ÖZCAN, TESKİ’nin kurulduğu günden bugüne kadar daire başkanlıkları bünyesinde yapılan çalışmaların anlatıldığı bir sunum yaptı. Özellikle TESKİ bünyesinde kurulumu gerçekleştirilen Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) hakkında detaylı bilgiler verdi. Yoğun bir tempo ile çalışılarak imal edilen tüm altyapı hatlarının yer altı haritalarının CBS’ne kaydedildiği ve bu bilgilere her zaman dijital ortamda kolaylıkla ulaşılmasının mümkün olduğunu ekledi.

Yapılan sunumların ardından Başkan ALBAYRAK, TESKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde yürüttükleri başarılı ve özverili çalışmaları sebebiyle bazı personele başarı belgesi takdim etti ve kendilerini tebrik etti. Başarı belgelerini alan personel de, her zaman özverili bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini dile getirerek, kendilerine bu ödülün layık görülmesinden dolayı oldukça mutlu olduklarını belirttiler.

 
Tarih: 29.09.2017 - 12:12
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 238     Dün : 3,095    Toplam : 2.595.309
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası