Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ RESMİ WEB SİTESİ AKTİF BİR ŞEKİLDE TAKİP EDİLİYOR

TESKİ RESMİ WEB SİTESİ AKTİF BİR ŞEKİLDE TAKİP EDİLİYOR

TESKİ Genel Müdürlüğü resmi web sitesi oldukça aktif bir şekilde takip ediliyor. Son 2 yıl içinde yapılan ölçümlere göre, TESKİ resmi web sitesinin tekil ziyaretçi sayısı 1.500.000 kişiyi aştı ve 1.565.000 kişiye ulaştı.

TESKİ’nin internet sitesi barındırdığı güncel ve Tekirdağ için önemli yatırım bilgilerinin sunulması sebebiyle oldukça ilgi çekti. Web sitesinde kurum, personel ve abonelere yönelik bilgiler, ücret tarifeleri, il genelinde yapılan altyapı yatırımları, haberler, duyurular, yayınlar, kamu spotları, yürütülen kampanyalar, günlük çalışma programı, su kesintileri, ihale bilgileri, iletişim ve sosyal medya bilgileri yer almaktadır. Ayrıca TESKİ aboneleri web sitesi üzerinden online olarak anında fatura ödeme işlemi de gerçekleştirebilmektedir.

Web sitesinde yer alan bu bilgiler ve şeffaf bir şekilde Kurumun tüm faaliyetlerinin vatandaşlara sunulmasından dolayı, son 2 yıl içinde TESKİ resmi web sitesinin ziyaretçi sayısı gün geçtikçe arttı. Şu anda günlük ortalama 2500-3000 kişi arası tekil ziyaretçi web sitesini ziyaret etmektedir.

Günümüzde teknolojinin yoğun bir şekilde kullanılıyor olmasından dolayı, vatandaşlarımız TESKİ’nin sosyal medya hesaplarını da yakından takip etmektedir. Kurumun faaliyetleri sosyal medya araçları üzerinden anında paylaşılmaktadır. Sosyal medya paylaşımları yapılan hizmetlerinin sunumunda oldukça etkili olabiliyor. Hızlı bir şekilde bilgi paylaşımında bulunularak vatandaşlarımız bilgilendirilmiş oluyor. 

  

Tarih: 11.09.2017 - 13:27
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 663     Dün : 2,132    Toplam : 2.392.376
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası