Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ PERSONELİNE İÇME SUYU VANA VE BAĞLANTI EKİPMANLARI EĞİTİMİ VERİLDİ

TESKİ PERSONELİNE İÇME SUYU VANA VE BAĞLANTI EKİPMANLARI EĞİTİMİ VERİLDİ

TESKİ Genel Müdürlüğü personeline yönelik alanında yetkin bir firma tarafından içme suyu vana ve bağlantı ekipmanları konulu bir eğitim verildi. TESKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen eğitim oldukça verimli bir şekilde gerçekleştirildi.

Eğitime TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa da katıldı. Eğitim süresince içme suyu teknolojileri, kelebek vanalar, sürgülü vanalar, iğne vanalar, çek vanalar, vantuzlar, bağlantı elemanlarının çalışma prensipleri, uygulamaları ve kullanım alanları konusunda detaylı bilgiler aktarıldı.

Genel Müdür Başa; “TESKİ Genel Müdürlüğü olarak yapmakla yükümlü olduğumuz işler gereği verilen eğitimden personelimiz oldukça bilgi sahibi oldu. Sahada yaptığımız uygulamalar çok önemli.  Uzun ömürlü yatırımlar yapıyoruz. Kaliteye önem vermek zorundayız. Teknik personelimizi her zaman eğitiyoruz. Teknoloji hızla ilerliyor. Bununla birlikte yeni üretilen ekipmanları da takip ediyoruz. Her zaman alanımızda daha iyi olmak için çaba sarf ediyoruz.”dedi.

 Tarih: 08.09.2017 - 14:49
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 660     Dün : 2,132    Toplam : 2.392.373
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası