Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ HAYRABOLU İLÇESİNİN İÇME SUYU DEPOLARININ TEMİZLİK VE DEZENFEKSİYONUNU YAPTI

TESKİ HAYRABOLU İLÇESİNİN İÇME SUYU DEPOLARININ TEMİZLİK VE DEZENFEKSİYONUNU YAPTI

TESKİ il genelindeki içme suyu depolarının temizlik ve dezenfeksiyonunu yapmaya devam ediyor.

TESKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı tarafından il genelinde program dâhilinde sürdürülen içme suyu temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları kapsamında, Hayrabolu ilçesi genelindeki içme suyu depolarının temizlik ve dezenfeksiyonu yapıldı.

Hızlı bir şekilde yapılan, 7 gün süren temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları kapsamında 44 adet içme suyu deposu ve terfi merkezi dezenfekte edildi. Zaman içinde depolarda biriken kum ve mil içerikli malzemeler temizlendi. Temizlik ve dezenfeksiyonu yapılan tesislerin toplam hacmi 5.885 metreküptür.

TESKİ Genel Müdürlüğü abonelerine temin ettiği suyun kalitesini periyodik olarak ölçmektedir. Her bir temin noktasından düzenli olarak alınan su numuneleri laboratuvar ortamında analiz edilmektedir. TESKİ’nin yaptığı içme suyu deposu temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları sayesinde, abonelerine ulaştırdığı suyun sağlık açısından sorunsuz olması sağlanmıştır.

 
 


Tarih: 07.08.2017 - 17:29
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 624     Dün : 1,353    Toplam : 2.444.171
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası