Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ PERSONELİNE YÜKSEKTE GÜVENLİ ÇALIŞMA EĞİTİMİ VERİLDİ

TESKİ PERSONELİNE YÜKSEKTE GÜVENLİ ÇALIŞMA EĞİTİMİ VERİLDİ

TESKİ personeline yüksekte güvenli çalışma eğitimi verildi. Bazı TESKİ personeli iş tanımları gereği zaman zaman yüksekte çalışmak zorunda kalabiliyor. Bu gibi çalışma durumlarında alınacak önlemler, meydana gelebilecek kazaları engellemek ya da olumsuz etkilerini azaltmak amacıyla TESKİ personeline yüksekte güvenli çalışma eğitimi verildi.

Eğitim kapsamında; temel iş sağlığı ve güvenliği işaretleri, yüksekten düşmenin dinamiği, yüksekte çalışma için ön hazırlık, sağlık koşulları, düşmeden korunma tedbirleri, düşme durdurma sistemi ekipmanları ve bakımı, düşmelerde kurtarma ve çalışma alanlarında dikkat edilmesi gereken konular anlatıldı.

Anlatılan konular TESKİ’ye ait olan Süleymanpaşa-Ortaca Mahallesi İçme Suyu Deposunda uygulamalı olarak tatbik edildi. Gerekli ekipmanlar sağlanarak, verilen bilgiler doğrultusunda TESKİ personeli yüksekte güvenli çalışma uygulaması yaptı. Toplamda 60 personel eğitim görerek uygulama yaptı.

 
 


Tarih: 01.08.2017 - 16:48
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 624     Dün : 1,353    Toplam : 2.444.171
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası