Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYE BAŞKANINDAN TESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE TEŞEKKÜR

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYE BAŞKANINDAN TESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE TEŞEKKÜR

Tekirdağ ili geneli 18.07.2017 tarihinde çok kuvvetli bir yağmur yağışına maruz kaldı. Yağış esnası ve sonrasında, TESKİ Genel Müdürlüğü ilçe ayrımı gözetmeksizin tüm ilçelerde yapılması gereken, üzerine düşen tüm çalışmaları yaptı. TESKİ çalışmalar sırasında ilçe belediyelerinin ilgili birimleri ile de koordinasyon halinde oldu.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, zorlu geçen bu süre zarfında Marmaraereğlisi ilçesine TESKİ tarafından verilen destek ve yapılan tüm çalışmalar için bir teşekkür mektubu gönderdi. Başkan Uyan’ın TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak Başa’ya gönderdiği teşekkür mektubunda; “18.07.2017 Tarihinde İlçemizde yaşanan afetin ilk anlarından itibaren zaman gözetmeksizin aralıksız göstermiş olduğunuz olağanüstü üstün gayret ve yoğun çalışmalarınızdan dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak olmak üzere TESKİ Genel Müdürü Sayın Dr.Şafak Başa ve Genel Müdür Yardımcıları ile İlçemizde görev yapan tüm TESKİ çalışanlarına şahsım ve İlçe Halkı adına teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.” ifadelerine yer verdi.


Tarih: 28.07.2017 - 11:21
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 625     Dün : 1,353    Toplam : 2.444.172
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası