Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ SAYIN FAİK ÖZTRAK TESKİ’Yİ ZİYARET ETTİ

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ SAYIN FAİK ÖZTRAK TESKİ’Yİ ZİYARET ETTİ

CHP Tekirdağ Milletvekili Sayın Faik ÖZTRAK, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak BAŞA’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında TESKİ’nin il genelinde sürdürdüğü altyapı çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Genel Müdür BAŞA; TESKİ’nin işlettiği atıksu ve içme suyu arıtma tesislerinin çıkış suyu numunelerini göstererek, elde edilen değerler hakkında bilgi verdi. Arıtma tesislerinin son sistem teknolojiye sahip ekipmanlarla işletildiğini ve çıkan deşarj sularının standartlara uygun olduğunu ekledi. Genel Müdür BAŞA; Tekirdağ genelinde yoğun altyapı çalışmaları içinde olduklarını, bir kısım işlerin tamamlandığını, hizmete alındığını, bir kısım yatırımların da en yakın zamanda tamamlanarak hizmete alınacağının bilgisini verdi. TESKİ’nin kurulduğu günden beri yaptığı altyapı çalışmalarının toplam metrajının 1.650 kilometreyi geçtiğini ifade etti.

Milletvekili Sayın ÖZTRAK, TESKİ’nin yeni kurulan bir kurum olmasına rağmen, kısa süre içinde bu denli yatırımlar yaptığı, onları eksiksiz bir şekilde tamamladığı ve Tekirdağ halkının hizmetine sunduğu için TESKİ’ye teşekkür etti. Bu kapsamda başta TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak BAŞA olmak üzere tüm TESKİ emekçilerinin hizmetlerini takdirle karşıladığını dile getirerek, çalışmalarda başarılar diledi.


Tarih: 13.07.2017 - 12:34
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 622     Dün : 1,353    Toplam : 2.444.169
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası