Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
HALK BANKASI TEKİRDAĞ ÇARŞI ŞUBESİNDEN TESKİ’YE ZİYARET

HALK BANKASI TEKİRDAĞ ÇARŞI ŞUBESİNDEN TESKİ’YE ZİYARET

Halk Bankası Tekirdağ Çarşı Şubesi Müdürü Mehmet Akif DEDE, Müşteri Temsilcileri Emre HELVACI ve Kadir BOZKURT ile birlikte TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak BAŞA’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında TESKİ’nin il genelinde sürdürdüğü altyapı çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ayrıca Halk Bankası ve TESKİ arasındaki mevcut protokol sayesinde, TESKİ abonelerinin su faturalarını otomatik ödeme talimatıyla ödeyebilecekleri hatırlatıldı. Böylece TESKİ aboneleri zaman kaybı olmaksızın fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirmiş olacaklardır. TESKİ fatura ödeme merkezlerinde de yoğun bir kalabalığın oluşması engellenmiş olacaktır. Genel Müdür BAŞA, Halk Bankası Şube Müdürü Mehmet Akif DEDE ve beraberindeki personeline yaptıkları bu nazik ziyaret için teşekkür etti. Şube Müdürü DEDE de Genel Müdür BAŞA’ya TESKİ ile birlikte çalışmaktan çok memnun olduklarını dile getirdi ve Tekirdağ’a yapılan, üstün gayret gerektiren çalışmalarda başarılar diledi.

Tarih: 10.07.2017 - 11:33
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 667     Dün : 2,132    Toplam : 2.392.380
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası