Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
BAŞKAN ALBAYRAK TESKİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

BAŞKAN ALBAYRAK TESKİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir ALBAYRAK, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen TESKİ Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Kadir ALBAYRAK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak BAŞA, Genel Müdür Yardımcısı Dr. İbrahim İÇÖZ, Yönetim Kurulu Üyeleri Nilgün MARMARA ve Rıza TEKİN katıldı. Düzenlenen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek TESKİ’ nin önümüzdeki dönem çalışmaları konusunda bazı kararlar alındı.

Başkan Albayrak Yönetim Kurulu Toplantısının ardından, Çevre Yüksek Mühendisi Ozan Deniz’in sunumunu izledi. Ozan Deniz, Tekirdağ’ın iklim ve kuraklık bakımından durumunu detaylı bir şekilde ele alan bilgi paylaşımlarında bulundu. Tekirdağ’ın çok değişken iklim ve meteorolojik koşullara sahip olduğu, Akdeniz, Karadeniz ve kara iklimlerinin geçiş noktasında olduğu, etrafının denizlerle çevrili olması nedeniyle değişken ya da ısrarcı hava koşullarının etkili olduğu vurgulandı. Tekirdağ’ın yüksek derecede sel riski taşıyan bir il olduğu, fakat bunun yanı sıra bazı yıllar oldukça kuraklık yaşandığı ve yine yaşanabileceği belirtildi. Bu gibi hava koşullarının önceden tespit edilmesi ve gerekli önlemlerin alınması gerektiğine dikkat çekildi.

 
 

Tarih: 18.05.2017 - 11:42
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 668     Dün : 2,132    Toplam : 2.392.381
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası