Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ MURATLI BAKIM VE ONARIM ŞANTİYESİ HİZMETE ALINDI

TESKİ MURATLI BAKIM VE ONARIM ŞANTİYESİ HİZMETE ALINDI

TESKİ Muratlı Bakım ve Onarım Şantiyesi hizmete alındı.

Son 15 yıl boyunca kullanılmayan ve yakın bir zaman önce TESKİ tarafından yıkılan ayaklı su deposunun bulunduğu alan üzerinde kurulan bakım ve onarım şantiyesi örnek bir tesis haline getirildi.

TESKİ Muratlı Bakım ve Onarım Şantiyesinin açılış töreni Muratlı Belediye Başkanı Sayın Nebi Tepe, TESKİ Genel Müdürü Sayın Dr.Şafak Başa, TESKİ Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Nilgün Marmara ve Sayın Rıza Tekin, Genel Müdür Yardımcıları Sayın Dr.İbrahim İçöz, Sayın A.Soner Ergin,ve Muratlı İlçesinin merkez ve kırsal mahallelerinin muhtarlarının katılımları ile gerçekleşti. Topluca açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından bakım ve onarım şantiyesi gezilerek incelemelerde bulunuldu.

Muratlı Belediye Başkanı Sayın Nebi Tepe ve mahalle muhtarları bakım ve onarım şantiyesini çok beğendiklerini dile getirerek, TESKİ’nin Muratlı ilçesine böyle bir tesis, araç, gereç ve ekipmanlarla hizmet ediyor oluşundan dolayı memnuniyetlerini belirttiler.

Genel Müdür Başa açılış töreninde yaptığı konuşmasında; “Eski su deposu alanı, TESKİ Genel Müdürlüğü ve özellikle Muratlı İlçe Müdürlüğü tarafından bakım ve onarımdan geçirilerek, çağdaş bir görünüme kavuşturuldu. Bakım ve onarım şantiyesinde TESKİ Muratlı İlçe Müdürlüğünün ilçe genelinde yürüttüğü çalışmalar kapsamında kullandığı içme suyu, atıksu ve üstyapı bakım ve onarım malzemeleri bulunmaktadır. Bu tesisimizde Muratlı İlçe Müdürlüğüne ait iş makinesi ve araçların park edildiği araç garajı ve işçilerin çalışabileceği ofisler oluşturulmuştur. Araç yıkama istasyonumuz da vardır. Çevre düzenlemesi ile birlikte TESKİ’ye yakışır bir tesis haline getirilmiştir. Mahallemize de güzellik kattık. Atıl bir vaziyette burada bulunan ayaklı su deposunun yıkılmasının ardından hızlıca çalışmalarımızı tamamladık ve bugün bu tesisimizin Muratlı’ya kazandırılmasının gururunu yaşıyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür eder, hayırlı olmasını dilerim.”dedi.

 


 

Tarih: 15.05.2017 - 17:42
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 668     Dün : 2,132    Toplam : 2.392.381
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası