Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ 2016 YILI İÇ PAYDAŞ ANKETİ SONUÇLANDI: GENEL MEMNUNİYET % 98

TESKİ 2016 YILI İÇ PAYDAŞ ANKETİ SONUÇLANDI: GENEL MEMNUNİYET % 98

TESKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam ettiği personeline yönelik, 2016 yılını değerlendirmek amacıyla bir iç paydaş anketi düzenledi. Düzenlenen ankete TESKİ’de çalışan memur, sözleşmeli, daimi işçi ve hizmet alımı personel olmak üzere toplamda 865 personel katıldı. 10 bölüm ve 68 sorudan oluşan anket her personel tarafından dikkatli bir şekilde cevaplandı.

Anket katılımcıları yöneltilen sorulara genel olarak olumlu cevaplar vermiştir. Kurumun lehine olan “kesinlikle katılıyorum”  ve “katılıyorum”  cevapları çoğunluğu oluşturmuştur. TESKİ Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan titiz ve detaylı bir çalışma sayesinde, anket sonuçlarında TESKİ adına memnuniyet verici bir tablo çıktı. Ankete katılan personelin %98’i TESKİ’de çalışmaktan memnun olduğunu; %96’sı kendini TESKİ Ailesinin bir ferdi gibi hissettiğini ve yine %96’sı TESKİ’nin verdiği hizmetlerde vatandaş odaklı ve vatandaşın memnuniyetini esas alan bir kurum olduğunu ifade etmişlerdir.

2016 yılı iç paydaş anketinin sonuçları, 2014 yılı iç paydaş anketi sonuçları ile kıyaslandığında, olumlu yönde artış gözlenmiştir.

TESKİ Genel Müdürlüğü yaptığı bu iç paydaş anketi sayesinde, TESKİ 2016 Yılı Performans Programında yer alan;  “memnuniyet ve beklenti araştırmaları yapmak ve sonuçlarını projelendirerek kurum hizmetlerinde iyileştirme sağlamak” hedefini de gerçekleştirmiş oldu. Ayrıca stratejik yönetim anlayışı gereği, iç paydaşlarının görüşlerini dikkate alarak yaptığı ve yapacağı çalışmaları raporlamak suretiyle kurumsal kimliğini güçlendirmeye devam etmektedir.

Anket sonuçlarının belli olması ve değerlendirilmesi sonrasında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak ve TESKİ Genel Müdürü Sayın Dr.Şafak Başa’ya bir bilgilendirme sunumu yapıldı. Başkan Albayrak; sonuçlardan oldukça memnun olduğunu dile getirdi. TESKİ personelinin bu denli birlik, beraberlik içinde ve verimli bir şekilde çalışıyor olmasından dolayı ayrıca memnun olduğunu ekledi.

2016 YILI İÇ PAYDAŞ ANKET ÇALIŞMASI SONUCUNU İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

 


 

© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 391     Dün : 1,280    Toplam : 2.267.570
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası