Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ KONUK EVİ HİZMETE AÇILDI

TESKİ KONUK EVİ HİZMETE AÇILDI

TESKİ Genel Müdürlüğü örnek çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Titiz bir çalışmayla kullanıma hazır hale getirilen TESKİ Konuk Evi hizmete açıldı.

Konuk evinin açılışını Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak ve TESKİ Genel Müdürü Sayın Dr.Şafak Başa bizzat gerçekleştirdi. Açılışın gerçekleşmesinin ardından, tesisin tüm odaları gezildi ve incelendi. Başkan Albayrak Konuk Evinin çok güzel bir şekilde dizayn edildiğini, gerçekten TESKİ’ye yakışır bir halde olduğunu vurguladı ve emeği geçen herkese teşekkür etti, hayırlı olmasını diledi.

Genel Müdür Başa; TESKİ Konuk Evinin kısa zamanda bu kadar güzel bir hal almasında TESKİ Yönetim Kurulu Üyesi Nilgün Marmara ve TESKİ Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Karadağ’ın katkısının çok olduğunu belirtti. TESKİ Konuk Evinin belli bir ücret karşılığında kamu denetim elemanları başta olmak üzere yönergesinde belirtilen yurt içi ve yurt dışı ziyaretçiler tarafından kullanabileceğini ekledi. Sonuç olarak TESKİ’nin yeni kurulan bir kurum olmasına rağmen, TESKİ Konuk Evi gibi bir tesisin hizmete alınmasından dolayı memnuniyetini dile getirerek hayırlı olmasını diledi.

 


 

Tarih: 14.04.2017 - 15:39
© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 669     Dün : 2,132    Toplam : 2.392.382
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası