Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
BAŞKAN ALBAYRAK TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN 3. YAŞINI KUTLADI

BAŞKAN ALBAYRAK TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN 3. YAŞINI KUTLADI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin kuruluşunun 3. yılını doldurması dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Albayrak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

30 Mart 2014 tarihinde büyükşehir olan belediyemizin, 3. yaşını doldurmasının gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayım.

Sizlerden aldığımız destekle, yolumuzu çizdik ve bu yolda; sağlam, istikrarlı bir şekilde yürümeye devam ediyoruz. Amacımız bugün geldiğimiz noktayı hep bir adım sonrasına taşımak, şehrimizi daha yaşanabilir ve layık olduğu güzelliğe kavuşturarak, mutlu bir hale getirmek. Şeffaf belediyecilik anlayışı ve vatandaş odaklı hizmet sunma gereği yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Çağdaş ve modern bir şehir yaratmak için çalışmalarımızı sizden aldığımız güçle daha da hızlandıracağız.

Verdiğimiz hizmetler, ürettiğimiz projeler, gerçekleştirdiğimiz yatırımlar Tekirdağ'ın sadece yakın geleceğinin değil, uzak geleceğinin de şekillenmesine katkı sağlayacak; her zaman dile getirdiğim ``Geçmiş ve Gelecek Birlikte Yürüyecek. Tekirdağ büyüyecek'' sözümün destekçisi olacaktır.

Hizmet ile geçen üç yılımız boyunca yürüttüğümüz hizmetlerimizin gerçekleşmesinde emeği geçen yöneticilerimize, çalışanlarımıza ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen siz değerli hemşehrilerime teşekkürlerimi bir borç biliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 390     Dün : 1,280    Toplam : 2.267.569
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası