Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk

TESKİ ABONELERİNE DUYURU (2018/05)

9 Haziran 2018 tarihinde ALO 185 çağrı merkezimize Çorlu İlçesi Nusratiye Mahallesinde su kesintisi olduğu ihbarı gelmiştir. İhbar üzerine TESKİ Çorlu Şube Müdürlüğü ekipleri arızaya müdahale ederek gerekli onarımı yapmışlardır. Fakat yine aynı bölgeden su kesinti ihbarları gelmeye devam etmiştir. Yapılan kontrollerde yeri belli olmayan bir içme suyu hattı arızası olduğu tespit edilmiştir. Arıza sonucu suyun yüzeye çıkmadığı, yerin altına kaçak su şeklinde aktığı belirlenmiştir.

Zaman kaybetmeden ekiplerimizce tespit kazıları, bölgeyi daraltmaya yönelik vana koyma ve yer altı dinleme çalışmaları yapılmaya başlanmıştır. Mesai kavramı olmaksızın TESKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı ve Çorlu Şube Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını sürdürmektedir. Bu süre zarfında ve arıza bulunana kadar Nusratiye Mahallesinde su kesintisi yaşanmaktadır. Abonelerimizin gerekli tedbirleri almaları önemle rica olunur.

Site ya da apartmanlarında içme suyu deposu bulunan abonelerimize tankerle su temini yapılmaktadır. Abonelerimiz tankerle su temini için ALO 185 çağrı merkezini arayabilirler.

Abonelerimize saygıyla duyurulur.

TESKİ Genel Müdürlüğü

© 2014-2019 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 237     Dün : 1,760    Toplam : 2.934.851
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası