Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk

BASIN AÇIKLAMASI (2018/08)

Bazı Facebook ve Youtube hesaplarından yapılan yayınlarda, Tekirdağ Merkez Süleymanpaşa İlçesi, Ruşen Güneş Sokakta (Perşembe Pazarı) yapılan çalışmanın TESKİ tarafından ihale edildiği iddia edilerek, bu alanda kesilen ağaçlardan Kurumumuz sorumlu tutulduğundan aşağıdaki açıklamanın yapılması gerekmiştir.

Tekirdağ Merkez Süleymanpaşa İlçesi, Ruşen Güneş Sokakta (Perşembe Pazarı) yapılan çalışmanın TESKİ Genel Müdürlüğü ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. TESKİ’nin bu alanda başlamış ve devam eden hiçbir çalışması bulunmamaktadır.

Çalışma alanında Kurumumuza ait olduğunu gösterir hiçbir tabela bulunmadığı halde, bu çalışmanın TESKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılıyormuş gibi gösteren, asılsız ve tamamen uydurma bu videoları yapan, yaptıran bir takım şahısları en hafif ifadeyle müfteri ilan ediyoruz.

Olayın doğrusunu araştırmadan, uydurma ve asılsız yayınlar yapmayı kendilerine meslek edinen bu şahısların, kamuoyunu yanlış bilgilendirerek, TESKİ Kurumunun değerli hemşehrilerimiz nezdindeki saygınlığını zedelemeyi amaçladığı açıktır.

TESKİ Genel Müdürlüğü aleyhine yapılan asılsız ve karalayıcı yayınlar ve bu yayınları yapanlarla ilgili her türlü yasal yola başvurulacağı kamuoyuna saygıyla duyurulur.

TESKİ Genel Müdürlüğü.

© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 475     Dün : 1,366    Toplam : 2.889.175
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası