Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk

BASIN AÇIKLAMASI (2017/21)

REFERANDUM SÜRECİNDE ALINACAK TEDBİRLER

TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak BAŞA, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan halk oylaması sürecini vatandaşlarımızın huzurlu ve sorunsuz geçirmeleri amacıyla bir genelge yayınladı.

Genel Müdür Başa “Referandum Sürecinde Alınacak Tedbirler” konulu yayınladığı genelgede; “Ülkemiz genelinde 16 Nisan 2017 tarihinde "Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun" kapsamında yapılacak olan halk oylaması çerçevesinde, İlimizde Genel Müdürlüğümüz görev ve sorumlulukları ile ilgili herhangi bir olumsuz durumun yaşanmasına sebebiyet verilmemesi amacıyla aşağıda belirtilen tedbirlerin alınmasına ihtiyaç duyulmuştur.

Söz konusu oylama kapsamında 13.04.2017 Perşembe gününden itibaren oylama süresi sonuna kadar Genel Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyet yürüten yüklenici firmalar da dahil olmak üzere, tüm birimlerimizin acil arızalardan kaynaklanan bakım onarım çalışmaları dışında kalan; planlı, programlı, revizyon ve yatırım amaçlı çalışmaların durdurulması, İlçe Şube Müdürlerinin oylama süresi boyunca görevlerinin başında bulunması, personel izinlerinin durdurulması ve Alo 185 Çağrı Merkezi Personelinin görevlerini yerine getirme aşamasında her zamankinden daha dikkatli olmaları gerekmektedir.

Bu nedenle; Genel Müdürlüğümüz tüm birimlerinin ve Genel Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyet yürüten yüklenici firmaların yukarıda belirtilen tedbirlere uymaları konusunda tüm tedbirlerin alınması ve bu konularda herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi amacıyla gerekli hassasiyetin gösterilmesini önemle rica ederim.” ifadelerine yer verdi.

© 2014-2018 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 57     Dün : 1,260    Toplam : 2.394.262
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Hizmet Alanı Haritası